Naše PŘEDNOSTI

Výměna nově zakoupené autobaterie u nás, v ceně (pokud to umožní typ auta)+ proměření dobíjení vašeho vozu.

FAJNE AUTOBATERKY, ZA FAJNE CENY!!!

Aby náš každý zákazník byl spokojený, a za své peníze "DOSTAL ZÁKAZNÍK, TO CO SI ZAPLATIL", je u nás "STANDARDEM", každému zákazníkovi proměřit novou autobaterii, před jeho zraky, a výsledek mu ukázat ke kontrole. Toto proměření provádíme přístrojem světoznámé ŠVÉDSKÉ fy CTEK, "CTEK BATTERY ANALYZER", jenž dokáže změřit napětí, i velikost STARTOVACÍHO PROUDU AUTOBATERIE ( v rozmezí 200-1200 A,"EN").

Mnoho firem na svých autobateriích tyto hodnoty uvádí s velkou nadsázkou, a ve skutečnosti si zákazník odnáší domů nadhodnocené zboží, jenž často brzo přestane fungovat tak, jak má!  Viz nejmenovaný zákazník, který koupil autobaterii 12V, 55Ah a startovacím proudem, vyznačeným na baterii hodnotou bezmála 600 A(EN). Po kontrolním změření tímto měřákem, vykázala měřená autobaterie hodnotu pouze 465A(EN). Koupena byla den předem, a dobíjení pánova auta fungovalo dobře, toto jsme mu změřili taky.  Proto jsme k tomuto přistoupili, na přání našich zákazníků. Ti pak vědí, co skutečně kupují, a odcházejí spokojeni, a se zbožím (autobaterií), jenž má svou skutečnou hodnotu.

 

Samozřejmě ke každé autobaterii náš zákazník dostane ORIGINÁL ZÁRUČNÍ LIST VÝROBCE (Popř. VÝHRADNÍHO DOVOZCE), tzn. u baterie Varta záruční list Varty, u bat.Bosch zár.list fy Bosch, u Optimy zár.list Optima, u Banneru zár.list Banner, Energizer záruč.list Energizer, u Britu zár.list Brit. A zároveň mají tyto baterie i své kryty kontaktů, některé i barevně rozlišené dle typu baterie. Například výrobce Varta má kryty kontaktů spříbrné, a u baterie Blue dynamic má modrý vrch baterie, u Black dynamic je vrch baterie černý a bat. Silver dynamic je celá stříbrná! Ostatní výrobci mají rovněž některé detaily, dle kterých jejich zboží poznáte.

NAVÍC NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM PŘIDÁME ÚSMĚV ZDARMA!!!

A JEŠTĚ NEPATRNÁ DROBNOST NA ZÁVĚR!!!

U SOLIDNÍHO PRODEJCE AUTOBATERIÍ NIKDY NELEŽÍ AUTOBATERIE NA ZEMI, ANI U DOBRÝCH PRODEJCŮ NA TRŽIŠTÍCH, NEBO BURZÁCH!!! DOBRÝ PRODEJCE MÁ VŽDY AUTOBATERIE NA STOJANECH, NEBO NA NĚJAKÉ PODLOŽCE, TŘEBA DŘEVĚNÉ (DESKY, PALETY APOD.)

HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI NÁKUPU DOBRÉ A KVALITNÍ AUTOBATERIE A MNOHO KILOMETRŮ S NÍ UJETÝCH, PŘEJE KOLEKTIV NAŠÍ PRODEJNY!!!

AUTOBATERIE-OSTRAVA

FREZKOM GROUP s.r.o.