Pro ŽENY

NOVĚ NABÍZÍME PRO ŽENY, JENŽ MAJÍ SVÉ OSOBNÍ AUTO ZN.ŠKODA MOŽNOST ÚPRAVY OSVĚTLENÍ VNĚ, I UVNITŘ VOZU DIODOVÝM OSVĚTLENÍM. BUDOU SE VÁM LÉPE HLEDAT POKLADY VE VAŠÍCH KABELKÁCH A V PŘÍPADĚ OCTAVIE, JE I PŘÍJEMNĚJŠÍ NASTUPOVÁNÍ APOD.(JINÉ VOZY DLE DOHODY)

Nabízíme ženám, a nejen jim, zkontrolování provozních kapalin v jejich autě. Tzn. kontrola kapaliny v ostřikovačích, popřípadě po dokoupení i dolití. Rovněž zkontrolujeme kapalinu v chladiči i hladinu oleje v motoru, a kontrolu osvětlení auta, pokud budeme Vámi požádáni.

Rovněž ženám poradíme s STK+ME, popřípadě s převody auta v registru vozidel, a s podobnými překážkami, jimž třeba nerozumí, nebo nemají čas je řešit. Toto vše se dá s námi řešit po Vaší osobní návštěvě v prodejně a vzájemné domluvě.

Samozřejmostí je, pokud o to požádá nejen žena, avšak i každý zákazník, je výměna autobaterie v ceně, pokud to daný typ auta umožňuje, a odebrání staré autobaterie.

Pokud se stane, že zjistíte po otevření vozu, že máte tak slabou baterii, že nejde nastartovat, provozujeme službu "NOUZOVÝ START".  Přijedeme s náhradní technologií nastartování Vašeho vozu, a pomůžeme Vám jej nastartovat. Cena se odvíjí od vzdálenosti a složitosti úkonu.